Bataryalı kablo kesme makası

Bataryalı Kablo Kesme Makasları Hakkında

Bataryalı Kablo Kesme Makası, yüksek gerilim hatlarında kullanılan iletken kabloları  kesmek ve sonlandırmak için kullanılan  hidrolik yağ içeren,şarjlı, elektronik ve  hafif taşınabilir araçlardır. Yüksek gerilim hatlarında çalışan elektrikçiler bu bataryalı kablo kesme makaslarını kullanarak yüksek gerilim hatlarındaki ağır ve kalın iletken telleri kolaylıkla kesebilirler.  Kullanımı kolay olup manuel ve hidrolik kablo kesme makaslarına göre daha az güç gerektirir.

Bataryalı Kablo Kesme Makasları Ne İşe Yarar?

Bataryalı Kablo kesme makaslarına, bataryalı kablo makası da denilebilir. Yüksek gerilim havai hatlarında çalışan teknikerler bu kullanımı kolay olan mekanik araç sayesinde yüksek gerilim hatlarındaki kabloları rahatlıkla kesebilirler.  Sert çelikten yapılan bir araç olduğu için ürün paslanmaz, darbelere karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.  Bıçaklar yüksek mukavemetli Çelikten üretilmiş ve uzun kullanım ömrü sağlamak için ısıl işlemden geçirilmiştir. Yeni nesil Li-ion teknolojisini kullanan 18 V Ah bataryaları , 14,4 V 3 Ah'den daha yüksek bir  pil ömrüne sahipken, çift hızlı piston etkisiyle güçlendirilmiş hidrolik sistemle daha yüksek kesme hızı ve kesme gücü elde edilmektedir: Batarya, herhangi bir zamanda yanındaki düğmeye basıldığında kalan batarya ömrünü gösteren LED ışıklı gösterge ile donatılmıştır.  Kesme kafası, kullanıcının en rahat konumda çalışmasını sağlamak için 335 derece döndürülebilir ve bağlı kabloları kesmek için kolayca açılabilir. Alete bir maksimum hidrolik basınç valfi takılmıştır.

Bataryalı Kablo Kesme Makaslarının Çeşitleri

Tesmec Türkiye tarafından üretilen bataryalı kablo  kesme makası çeşitleri :  YÜKSEK VE ORTA GERİLİM KABLO KESME MAKASLARI BATARYALI LEC-S24 , LEC-44 ŞARJLI PABUÇ SIKMA ,
YÜKSEK VE ORTA GERİLİM KABLO KESME MAKASLARI BATARYALI LEC-S45    , ORTA VE ALÇAK GERİLİM PABUÇ SIKMA PRESİ BATARYALI LEC-240

Ankara Bataryalı Kablo Kesme Makası Bayileri

Zupper Yqk-300 Skp Papuç Sıkma,Zupper Jy-0650 A Mekanik Papuç Sıkma,Zupper Tc-250 Kablo Kesme Makasları,Zupper Cpc-50 A Hidrolik Kablo Kesme Makaslarının,Hidrolik Pabuç sıkma presi  satışını yapmaktayız. Tesmec,Cembre,Kudos,Tork,Şafak Türkiye Bayisiyiz.
Zupper Hz-45 Hidrolik Kablo Kesmek, Q45Mm,Zupper Yac8 Yüzük Sıkma Pensesi 0,5-6Mm ,Zupper YQK-300 Hidrolik Pabuç Sıkma Pensesi ithal etmekteyiz.
10-300 Mm²,Zupper Jy-25150 Mekanik Skp Pabuç Sıkma,Zupper Tc-100 Kablo Kesme Makasları ankara bayisi olarak satış yapmaktayız.

Ankara Bataryalı Kablo Kesme Makasları Ürünleri

Bataryalı kablo kesme,Bataryalı kablo kesme makası,Bataryalı kablo makasıPabuç sıkma presi , SKP Sıkma pensesi ,SKP Pabuç sıkma pensesi  satışımız vardır.
SKP Pabuç sıkma presi,Hidrolik,Pabuç sıkma,Hidrolik Pabuç sıkma pensesi,SKP Pabuç sıkma ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırıyoruz.
Hidrolik SKP Sıkma pensesi,Hidrolik SKP Pabuç sıkma,Hidrolik SKP Pabuç sıkma pensesi,  elektrikçiler için vazgeçilmezdir.
İzole terminal sıkma pensesi ürünlerimiz dayanıklı olup, 2 yıl kullanım garantisi vermekteyiz.
İzole terminal sıkma presi,İletken kesme,İletken kesme makası,İletken makası,Hidrolik iletken kesme.
Hidrolik iletken makası,Hidrolik iletken kesme makası.   Hidrolik SKP Pabuç sıkma presi,İzole terminal sıkma ürünlerimizi Türkiyenin her noktasına satışını yapmaktayız.

Ankara Bataryalı Kablo Kesme Makası Firmaları

Zupper Cpc-40A Hidrolik Kablo Kesme,Zupper Jy-06120 Mekanik Skp Pabuç Sıkma ürünlerimiz çok tercih edilmektedir.
Ayrıca Zupper Tc-500 Kablo Kesme Makasını ,Zupper Yyq-120 Skp Papuç Sıkma,Zupper Zc-60 A Cırcırlı Kablo Kesme Makasını  da uygun fiyata bulabilirsiniz.
Hidrolik Kablo Makası,Kablo Makası gibi geniş Zupper marka ürün yelpazesine sahiptir.

 Lütfen daha fazla bilgi ve sipariş vermek için sitemizi https://www.eydemgrup.com/tr ziyaret ediniz.

Yorumlar